Prodlužování řas

Přinášíme výbornou kvalitu za dostupnou cenu

Řasy Blink přináší výbornou kvalitu za dostupnou cenu. Jsou lehké a odolné, zbytečně nezatěžují oční víčka. Každá zákaznice si může vybrat různé druhy těchto řas ke své spokojenosti, sortiment je dostatečně široký na to, aby uspokojil každého a výsledek působil naprosto přirozeně. Instrukce k používání Blink Lashes:

Jak pečovat o prodloužené řasy?

Ačkoliv je péče o Blink Lashes řasy jednoduchá, prvních 24 hodin je pro spoje rozhodujících a je nutné dodržet několik zásad – nevystavovat řasy, vodě, vlhku a nedotýkat se jich! Po 24 hodinách jsou spoje již pevné a jsou odolné vodě i slzám, vyhněte se ale koupání a plavání do 48 hodin od aplikace, aby spoje byly zcela funkční. Pro domácí péči jsou veškeré produkty, jako je řasenka, fixatér, tampónky či kartáček, dostupné v nabídce vašeho Lash stylisty.

Mohu aplikovat řasenku?

Jistě, ale pouze řasenku vyrobenou na bázi speciálních polymerů, která je na prodloužené řasy určena. Tedy řasenku od Blink Lashes, kterou zakoupíte u vašeho Lash stylisty. Řasenka je bez jakýchkoliv olejů a jiných přísad, které by poškodily spoje. Řasenku použijte až 48 hodin po aplikaci. Nikdy nepoužívejte řasenku voděodolnou “water-proof a obyčejnou řasenku na bázi oleje (lepidlo by se narušilo a řasy začnou padat). Řasenka od firmy Blink Lashes je speciálně vyvinuta na prodloužené řasy a odstraňuje se jemně pouze pomocí vody a micro kartáčku či tampónků bez vláken! Na umytí očních stínů a řas můžete používat pleťové mýdlové gely či pleťové vody (bez oleje). Nikdy nesmíte řasy mnout a odličovat olejovým odličovadlem a vatovým tampónkem či vlhčenými ubrousky!!! Vyhýbejte se používání mastných krémů v oblasti očního okolí.

Jak docílím, aby řasy vydržely co nejdéle?

Doporučujeme aplikovat 3x týdně speciální fixatér “Black Diamond Coating Sealant”. Je to báze, která upevňuje spoje k přírodním řasám. Při pravidelném použití prodlužuje výrazně životnost permanentních řas. Lepidlo na řasách může působením mastného z pleti či působením krémů měknout a díky fixéru spoje opět vytvrdíte a zafixujete. Tato báze je velmi vhodná pro klientky s mastnou pletí, pro ty, které používají mastné krémy a pro klientky, které se pravidelně líčí. Fixatér zakoupíte u svého Lash stylisty.

Mohu řasy nějak upravovat?

Ano, můžete řasy každý den pročesávat kartáčkem a dát jim ten správný upravený tvar. Kartáček najdete v nabídce u svého Lash stylisty. Velmi důležité je, že nesmíte na permanentní řasy chytat, ani si mnout oči!!! Narušila a zatížila by jste spoje a řasy by se mohly začít uvolňovat a padat!

Jak často doplňovat a dají se řasy odstranit?

Podle přirozeného cyklu řas (60-90 dní), řasa vyrůstá, je v klidové fázi a pak vypadává. Jak přirozená řasa vypadne, tak vypadne i řasa Blink Lashes s ní. Doplnění je tedy individuální, u každé klientky jiný časový interval. Doporučujeme doplnění každé 3-4 týdny pro udržení maximální hustoty vašich řas. Nikdy se nesnažte za řasy tahat a sama si je odstranit. Došlo by k poškození a vytrhnutí přírodních řas. V případě potřeby si řasy nechte odstranit u Vašeho Lash stylisty pomocí speciálního odstraňovače.

Ošetření Klasika Objemové 3D
Nové 900,- Kč 2000,- Kč 1500,- Kč
Do 2. týdnů 400,- Kč 650,- Kč 500,- Kč
Do 3. týdnů 500,- Kč 750,- Kč 600,- Kč
Do 4. týdnů 600,- Kč 850,- Kč 700,- Kč

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte svého Blink Lash stylistu.

©2016 SALON GALAPA BRNO
Pasáž TYPOS, Běhounská 22 | Tel.: +420 720 532 740 | otevřeno Po-Pá 9-20h