Prodlužování řas

Přinášíme výbornou kvalitu za dostupnou cenu

Řasy Smart Lashes Neicha přináší výbornou kvalitu za dostupnou cenu. Jsou lehké a odolné, zbytečně nezatěžují oční víčka. Každá zákaznice si může vybrat různé druhy těchto řas ke své spokojenosti, sortiment je dostatečně široký na to, aby uspokojil každého a výsledek působil naprosto přirozeně.

Volejte na tel.číslo : 737 546 311

Jak pečovat o prodloužené řasy?

Ačkoliv je péče o řasy jednoduchá, prvních 24 hodin je pro spoje rozhodujících a je nutné dodržet několik zásad – nevystavovat řasy, vodě, vlhku a nedotýkat se jich! Po 24 hodinách jsou spoje již pevné a jsou odolné vodě i slzám, vyhněte se ale koupání a plavání do 48 hodin od aplikace, aby spoje byly zcela funkční.

Na umytí očních stínů a řas můžete používat pleťové mýdlové gely či pleťové vody (bez oleje). Nikdy nesmíte řasy mnout a odličovat olejovým odličovadlem a vatovým tampónkem či vlhčenými ubrousky!!! Vyhýbejte se používání mastných krémů v oblasti očního okolí.

 

Mohu řasy nějak upravovat?

Ano, můžete řasy každý den pročesávat kartáčkem a dát jim ten správný upravený tvar. Kartáček obdržíte u stylistky. Velmi důležité je, že nesmíte na permanentní řasy chytat, ani si mnout oči!!! Narušila a zatížila by jste spoje a řasy by se mohly začít uvolňovat a padat!

Jak často doplňovat a dají se řasy odstranit?

Podle přirozeného cyklu řas (60-90 dní), řasa vyrůstá, je v klidové fázi a pak vypadává. Jak přirozená řasa vypadne, tak vypadne i řasa s ní. Doplnění je tedy individuální, u každé klientky jiný časový interval. Doporučujeme doplnění každé 3-4 týdny pro udržení maximální hustoty vašich řas. Nikdy se nesnažte za řasy tahat a sama si je odstranit. Došlo by k poškození a vytrhnutí přírodních řas. V případě potřeby si řasy nechte odstranit u Vašeho stylisty pomocí speciálního odstraňovače.

Ceník:

Řasa na řasu:                    3D řasy:                                 Volume efekt: 

Nové 900,-                            Nové 1500,-                                  Nové 2000,-

-2.týdny 400,-                      -2.týdny 500,-                              -2.týdny 650,-

-3.týdny 500,-                      -3.týdny 600,-                              -3.týdny 750,-

-4.týdny 600,-                      -4.týdny 700,-                              -4.týdny 850,-

 

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte salon.

Volejte na tel.číslo : 737 546 311

©2011 SALON GALAPA BRNO
Pasáž TYPOS, Běhounská 22 | Tel.: +420 720 532 740 | otevřeno Po-Pá 9-19h