Depilace

Už Vás nebaví neustálé holení? Žádný problém!

V našem salonu máte možnost využít depilaci různých míst vašeho těla buď voskem nebo cukrovou pastou PANDHYS. Děláme depilaci nohou, rukou, podpaží, horního rtu, tváří, brady, zad, hrudníku, břicha a též brazilskou depilaci. Depilace cukrovou pastou patří mezi nejjemnější způsoby odstraňování chloupků, protože se jedná o 100 % přírodní produkt.

PANDHYS

Naše depilační pasty jsou výhradně z přírodních produktů a totožné s látkami, které produkuje lidský organizmus. Skládají se z monosacharidů a vody. Neobsahují parfemaci, umělá barviva, jsou hypoalergenní. Depilační technika je založena na vmasírování pasty do pokožky. To umožňuje pouze  naše depilační pasta díky velikosti molekuly použité glukózy a díky tomu, že neobsahuje žádné kyseliny (citronové), které stahují póry a tím ztěžují vyjmutí chloupku z folikulu a také zvyšují citlivost na UV záření. Pasty, pokud se týká složení, jsou stejné, jejich odlišnost spočívá v různém podílu obsahu vody.

Pro první návštěvu doporučujeme, aby měly chloupky zhruba 5 mm (přibližně 10-12 dní před návštěvou přestat holit). Již po první návštěvě chloupky slábnou a jsou pak lehce uvolněny z pokožky. Při dalších návštěvách tedy pak mohou být chloupky i trochu kratší než 5mm.

DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Pokud jste se rozhodla skoncovat s nevzhlednými chloupky v podpaždí, rukou či na nohou, jinak než klasicky žiletkou, určitě vyzkoušejte depilaci cukrovou pastou! Pokud máte strach, že to bude bolet, vězte, že většinu žen to bolí jen malinko.

Kosmetička vám místo vyčistí a zasype pudrem proti podráždění pokožky. Poté rukou nanese teplou cukrovou pastu a začne roztírat. To asi ta nejbolestivější část, jelikož pasta se na chloupky lepí a tahá to. Poté už na místo kosmetička přiloží speciální pásku a strhne.

DEPILACE VOSKEM

Při depilaci voskem se horká emulze nanáší na pokožku ve směru růstu chloupků a strhává v protisměru. Strhává se buď samotný vosk bez použití pásků, nebo s nimi, závisí na druhu vosku. Nanáší se větší množství na širší plochu, díky čemuž se najednou odstraní více chlupů.

 

Je potřeba se objednat dopředu!

Tel.: +420 720 532 740
e-mail: info@galapa.cz

©2011 SALON GALAPA BRNO
Pasáž TYPOS, Běhounská 22 | Tel.: +420 720 532 740 | otevřeno Po-Pá 9-19h