Prodlužování vlasů

Když nerostou tak rychle, jak bychom si přáli

SEAMLESS1 – PRODLOUŽENÍ VLASŮ

 • RYCHLÁ, ŠETRNÁ A BEZPEČNÁ APLIKACE
 • Seamless1 je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda prodlužování vlasů. Pomocí páskové metody dosáhneme požadovaný objem a délku vlasů v čase kratším než 35 minut.
 • NEJVYŠŠÍ KVALITA
  Pracujeme pouze s vlasy nejvyšší kvality. V nabídce máme opravdu širokou škálu přirozených a zajímavých trendových odstínů, díky čemu se umíme prizpůsobit vaší barvě vlasů
 • BEZ POŠKOZENÍ A CHEMIE
  Samotná aplikace Seamless1 je unikátní v tom, že vaše vlasy nijak nezatěžuje a nepoškozuje. Ombré a balayage look vytvoříme jednoduše už v průběhu několika minut. Díky páskové metodě bez odbarování vlasů či použití chemie vám vlasy prodloužíme a zahustíme bez poškození.
 • VÍC OBJEMU A MAXIMÁLNÍ PRODLOUŽENÍ
  Dodáme vašemu účesu větší objem, vysnívanou délku a zvýrazníme barvu vašich vlasů. Metodou Seamless1 vám zajistíme zdravé vlasy plné objemu. Na dotyk si spojů ani nevšimnete a jsou téměř neviditelné.
 • SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI
  Na spokojenost našich zákazníků klademe velký důraz. Po prodloužení a zahuštění vlasů naší metodou se budete cítit krásně a sebevědomě. U nás jste na prvním místě vy a vaše vlasy.

 

 

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ KERATINEM

Jelikož je keratin základní stavební materiál vlasu – je pro vlasy nejpřirozenějším materiálem, který původní vlas nijak nepoškozuje ani neomezuje. Podle odborníků patří k nejšetrnější metodě. Tento způsob je nejen oblíbený, ale hlavně bezpečný. Živý vlas totiž není spojem nadměrně zatěžován a volně dýchá. Spoje jsou navíc téměř neviditelné.

Aplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota (tzv. nehtík) zahřeje na teplotu 80°C – 150°C. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvoření nenápadného spoje – tenkého válečku. Keratinová hmota je  v různých barvách, aby co nejlépe splynula s vlasy.

Teplota potřebná pro vytvoření spojů, není pro Vaše vlasy nebezpečná. Kulma či žehlička na vlasy dosahují běžně teploty až 220°C!

Za pomocí keratinových kleštiček jsou vytvořeny velmi jemné a téměř nepoznatelné spoje. Pokud je tato metoda prováděna správně a odborníkem, není možnost, aby jakkoli narušila či poškodila Vaše vlasy.

Po 2 – 3 měsících je nutností spoje posunout a opět obnovit.

Péče o prodloužené vlasy

Česání

Vlasy rozčesáváme tak, že je pevně držíme v oblasti spojů a rozčešeme nejdříve konce, pak střední část a nakonec vlasy u kořínků. Nepoužívejte nikdy klasické pevné kartáče a hřebeny,které se ve spojích mohou „zaseknout“ a vytrhnout prameny i s Vašimi vlasy. Vlasy rozčesáváme vždy jen v záklonu a suché. Nikdy nerozčesávejte mokré vlasy !

Vyplatí se používat měkký a široký kartáč se štětinami určený přímo na prodloužené vlasy, stejně tak šampóny, kondicionéry a zejména masky – prodloužený vlas nemá vnitřní výživu, proto musíme veškerou vlhkost a vitamíny dodávat zvenčí.

Mytí

Před mytím vlasy pečlivě rozčešte kartáčem na prodloužené vlasy. Hřeben můžete zakoupit. Mytí provádějte vždy jen s hlavou zakloněnou dozadu. V oblasti spojů provádějte mytí vlasů opatrně.Intenzívní masáž spojů může mít za následek jejich porušení a může způsobit zauzlení vlasů. Balzám nanášejte směrem od spojů ke konečkům vlasů. Vyhněte se aplikaci na keratinové spoje. Nechejte pár minut působit, dobře opláchněte vlažnou vodou a přebytečnou vodu z vlasů vymačkejte. Oplachování provádějte důkladně. Ručníkem obtočeným kolem hlavy jemně vysušte přebytečnou vodu. Všechny kroky provádějte šetrně bez drhnutí pokožky vlasů. Mokré vlasy nepročesávejte. Běžně můžete vlasy umývat podle potřeby i každý druhý den. Preventivně zabráníte ukládání přírodních olejových složek na spojích, což může ovlivnit jejich kvalitu.

Vysoušení fénem

Nejdříve prosušte keratinové spoje, potom pokračujte po délce vlasů směrem ke konečkům. Vysoušení provádějte s fénem s nastavenou studenou nebo střední teplotou vzduchu. Mějte na paměti, že prodloužené vlasy a keratinové spoje jsou více citlivé na působení tepla. Z tohoto důvodu vždy nastavujte vysoušeče, žehličky na vlasy nebo kulmy na nižší teplotu a používejte výrobky pro ochranu vlasů před působením tepla.

Spánek

Dříve než se uložíte ke spánku je vhodné vlasy pečlivě rozčesat a následně stáhnout nebo stočit a zajistit gumičkou, nejlépe látkovou. Zabráníte tak vytrhání spojům zauzlení pramenů během spánku. Nikdy nespěte s mokrými nebo vlhkými vlasy.

Bazén, sauna, mořská voda a solárium – pozor na vlasy

Pro tělo relaxace, pro vlasy znatelné nebezpečí. V řadě salónů se o těchto nenápadných oblíbených způsobech relaxace ani nezmíní, přitom je zátěž v podobě chlorované či mořské vody, horkého vzduchu v sauně a „opalujících schopnostech“ solária a slunce alarmující už pro vlasy vlastní. Dodržet správnou péči o prodloužené vlasy se nám může vymknout z rukou, pokud právě tyto činnosti máme v oblibě. Abychom minimalizovali poškození, zbytečné obrušování a lámání vlasu, dodržíme alespoň tyto zásady:

  1. Při plavání vlasy pečlivě svážeme do drdolu, upevníme sponkami a na ochranu použijeme plaveckou čepici, která zabrání několikahodinovému namáčení a vysušování. Při koupání v moři vlasy alespoň svážeme, nikdy se nechodíme koupat s rozpuštěnými vlasy, mohlo by dojít k zacuchání. Navíc sůl a chemikálie obsažené ve vodě mohou poškodit také vlasové spoje, může tak docházet k většímu vypadávání vlasů, někdy i celých pramenů.
  2. Jak při opalování na přímém slunci, tak v soláriu, používáme na vlasy šátek, kterým zakryjeme vlasy od temene hlavy až po čelo, vybíráme hrubší látky, aby prostupování paprsků bylo co nejmenší. Na vlasy používáme po celé léto hydratační spreje pro ochranu vlasů před sluncem.
  3. V případě sauny ochrana bohužel neexistuje, kromě aplikování nejrůznějších masek a krémů, které sice teplem znásobí svůj účinek, ale vysoké teploty nezmírní. Pokud máme prodloužené vlasy, oblíbenou saunu budeme muset navštěvovat pouze výjimečně, pokud si chceme uchovat nepoškozené prameny.

Barvení vlasů

Barvení a odbarvování vlasů neprovádějte doma. Neodborným barvením či odbarvováním můžete trvale poškodit spoje.

Důležité upozornění a poznámky !!!

Odhadem 2-4% lidí nemůžou nosit prodloužené vlasy, jelikož chemické složení spoje má špatný vliv na kůži na hlavě. Rovněž používání některých léků může způsobit uvolňování toxinů, které můžou změkčit spoje. O užívání jakýchkoliv léků informujte svého stylistu / technika. Třepení konečků na prodloužených vlasech je zcela normální a lze to očekávat. Je důležité si uvědomit, že přirozeně člověku vypadává průměrně 100 vlasů denně. Tyto vlasy můžete najít při kartáčování, mytí, vysoušení. A je to zcela běžné.Nadměrné taháni nebo vytrhávaní prodloužených vlasů může způsobit poškozeni vašich vlasů!

©2011 SALON GALAPA BRNO
Pasáž TYPOS, Běhounská 22 | Tel.: +420 720 532 740 | otevřeno Po-Pá 9-19h