Salon Galapa

SALON GALAPA

Dámské kadeřnictví

Dámské kadeřnictví Brno

Maximální péče a pohodlí v blízkosti centra Brna

Salon Galapa je ideálním místem pro šetrnou a důkladnout péči o Vaše vlasy. Disponuje moderním vybavením a prostředky jako masážní a polohovací křesla, která vám zpříjemní čas ztrávený u nás. Jsme profesionálové s praxí delší jak 20 let. Správná péče o vlasy je základní stavební složkou zdravých vlasů a s tím úzce souvisí používání kvalitních produktů. V našem saloně pracujeme se špičkovou vlasovou kosmetiku ESTEL, používánou v předních světových salonech, a díky tomu Vám dokážeme zajistit to nejlepší, co Vaše vlasy potřebují. Za kvalitou naší práce si stojíme, tak přijďte a přesvědčte se sami.

Říkají o nás

Kadeřnické služby

Nechte si své vlasy opečovávat profesionály. Naše kadeřnice Vám vykouzlí účes přesně pro Vás! Svěřte se nám do rukou a kromě odborné konzultace od nás budete odcházet příjemně uvolnění a s perfektním účesem.

To nejlepší pro Vaše vlasy - ESTEL

Správná péče o vlasy je základní stavební složkou zdravých vlasů a s tím úzce souvisí používání kvalitních produktů. V našem saloně pracujeme se špičkovou vlasovou kosmetiku ESTEL, používánou v předních světových salonech, takže si můžete být jisté, že Vám nabízíme jen to nejlepší. Více o Estel zde.

Ukázky

Ceník kadeřnických služeb

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny