Salon Galapa

SALON GALAPA

Kadeřnictví

Kadeřnictví Brno střed

Salon Galapa disponuje moderním zázemím pro poskytování profesionálních kadeřnických služeb. Zkušený personál zajišťuje kvalitu prováděných služeb, u kterých se dbá na pečlivost a při úkonech spojeným s barvením/odbarvováním obvláště na zachování a posílení kvality vlasů. Střihy na míru dámské, pánské, dětské, balayage, prodlužování vlasů a mnohé další. Těšíme se na Vás! 

ukázka interiéru a vybavení salonu galapa

Kadeřnické služby

Nechte si své vlasy opečovávat profesionály. Naše kadeřnice Vám vykouzlí účes přesně pro Vás! Svěřte se nám do rukou a kromě odborné konzultace od nás budete odcházet příjemně uvolnění a s perfektním účesem.

Proč Salon Galapa?

Marek Štěpánek
Marek Štěpánek
Read More
Byl jsem se zde poprvé nechat ostříhat a umýt vlasy, mladá slečna z Ukrajiny byla dostatečně pečlivá, jemná, bylo vidět, že si dává záležet. Cena také v pořádku, byl jsem objednaný a na řadu tedy přišel hned.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

Proč navštívit Salon Galapa?

Baner recenze z portálu kdomestriha.cz
Eviseek
Eviseek
Read More
Super ostihani, slecna se zeptala presne jak to chci a tak to i ostrihala. V prubehu strihani nekolikrat porovnavala jednotlive prameny, aby se presvedcila, ze to ostrihala opravdu stejne a obecne muzu rict, ze si proste dala zalezet. Velka spokojenost a jsem hlavne stastna, ze jsem konecne nasla salon, do ktereho se chci vratit.
Danny
Danny
Read More
Byla jsem poprvé na doporučení, chtěla jsem vlasy o několik odstínů zesvětlit a změnit střih. Velmi pozitivně mě překvapilo, že se dá zbavit tmavé barvy a pigmentů pomocí mnohem šetrnější metody než odbarvovače! Navíc velmi velmi rychle a vlasy na dotek i na pohled bez poškození! O následný krásný střih i barvu se mi postaraly hned dvě kadeřnice, abych včas stihla ještě dnes odcestovat z Brna :). Velmi krásná práce, navíc kvůli mně zůstaly kadeřnice přesčas 🙂 Za mě naprostá spokojenost a super výsledek! Doporučuji moc
KMag
KMag
Read More
Dnes jsem byla na stříhání a barvení a můžu jen doporučit, speciálně slečnu Kristýnku, která se mě ujala a byla velmi milá. Krásně mě ostříhala a udělala balayage. Vypadá to perfektně a jsem moc spokojená.
Gažiová
Gažiová
Read More
Super kadernictvo priatelsky personal bola som na strihanie a farbenie bola som prekvapena super doporučujem
Previous
Next

Ukázky

Ceník kadeřnických služeb

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny