Salon Galapa

SALON GALAPA

ESTEL professional

řada produktů Estel

ESTEL professional

Estel, to je kadeřnická značka pro exkluzivní salony se sídlem v Petrohradě. Náš salon se může pyšnit jako jediný v Brně, který s touto značkou pracuje kompletně. Barvíme i pečujeme o vaše vlasy pouze s touto značkou.

Barvící systém, který je šetrný a zároveň vyživující

Barvící systém je velmi šetrný a při nanášení barvy zároveň o vlas pečuje díky speciálním složkám, jako jsou kyselina hyaluronová, pantenol, zlato a další vyživující látky. Tato značka nabízí široký prostor tvůrčí práci a umožňuje kreativní a individuální přístup ke každému typu vlasů. Balayage jsou pro nás každodenní prací a zároveň i radostí, když spokojená klientka odchází nadšená z konečného výsledku, ve kterém kvalita barvených nebo odbarvených vlasů zůstala nezměněna.

barevná paleta odstínů u produktů Estel
produkty Estel

Výrobky splňující přísné normy kvality EU

Všechny výrobky ESTEL jsou vyráběny ve vlastní laboratoři společnosti podle přísných norem kvality EU. Suroviny ani hotové výrobky nejsou testovány na zvířatech.

 

Trápí vás mastná pokožka a suché vlasy? Potřebujete dodat objem? Máte vysušené konečky vlasů? Svědí vás pokožka? Padají vám vlasy? Poznáte rozdíl mezi suchou pokožkou a lupy? Potřebujete řešit vážnější problémy s pokožkou hlavy? Chcete zregenerovat vlasy bez zatížení? Dodat jim zářivý lesk? Naučili jste se chránit své vlasy před nepříznivými vlivy tepla? Blondýnky, svádíte nekonečný boj se žlutými efekty? Všechny tyto problémy vám pomůžeme vyřešit právě u nás. Svěřte se do rukou proškolených profesionálů. Těšíme se na vaši návštěvu.