Salon Galapa

SALON GALAPA

Laminace obočí

Laminace obočí Brno

Laminování obočí je nová, inovativní kosmetická procedura, jejíž obliba stále roste a která obnovuje trendový vzhled hustého a plného obočí. Laminace obočí je skvělá pro ty, kteří milují “vyčesaný” vzhled, ale nedaří se jim zkrotit chloupky obočí, protože jsou příliš rovné nebo jemné.

Before After Ukázka laminace obočí před laminacíUkázka laminace obočí po laminaci
Baner laminace obočí, kde je znárorněn proces laminace

Jak laminace probíhá?

Laminování obočí spočívá v narovnání a nadzvednutí chloupků pomocí speciálního roztoku, který umožňuje jejich větší flexibilitu, aby se mohly posunout do požadovaného tvaru, a tím zakrýt případné mezery.

Po narovnání přirozených chloupků obočí se aplikuje fixační roztok, který udržuje chloupky rovné a stálé. V případě potřeby se provede následné barevné dotónování.  Výsledkem je plnější obočí, které po vyčesání zůstane na svém místě a vydrží přibližně čtyři až šest týdnů.

Hlavních 7 důvodů proč zvolit laminaci obočí

Baner laminace obočí zobrazující konečný výsledek

Laminace obočí

Laminování obočí dodá vašim klientům vzhled plného, dokonale tvarovaného obočí. Jedná se o optimální řešení pro nepoddajné obočí, kterému chybí symetrie. Pomocí laminace lze obočí upravit tak, aby získalo požadovaný tvar s plnějším vzhledem. Toto ošetření zachovává vzhled většího objemu a plnosti a zároveň poskytuje elegantní, definovaný tvar obočí po dobu až 6 týdnů.

Poskytované služby

Ukázky

Řekli o nás ( o službě )

Používáme produkty od My Lamination® a InLei®

Systém My Lamination® získal na mezinárodních soutěžích a konferencích více než 95 ocenění po celém světě, včetně několika ocenění na náročném ruském trhu. Studenti a trenéři s produkty My Lamination pravidelně vyhrávají mezinárodní soutěže.

Kadeřnické křeslo pro děti
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

Ceník laminace obočí

Laminace obočí

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny

Nejčastější otázky

Laminování obočí trvá zpravidla čtyři až šest týdnů. V závislosti na tom, jak dobře se o své obočí staráte, může vydržet až osm týdnů. Po uplynutí čtyř až šesti týdnů se doporučuje nechat si obočí znovu nalaminovat, aby se vzhled udržel po delší dobu.

Samotný proces laminace obočí netrvá příliš dlouho, jen asi 20-30 minut ( bez barvení ). Jelikož je třeba počítat i s úvodní konzultací, tak se časově dostaneme na zhruba 45 – 60 minut. Pokud se v rámci laminace obočí zahrne také tónování a/nebo depilace obočí před nebo po ní, tak se můžeme dostat na časový rámec kolem 1 h.

Ačkoli laminace obočí a microblading mohou mít podobný konečný výsledek, jedná se o dvě zcela odlišné úpravy obočí.

Microblading je invazivnější a trvalejší proměna obočí, do které lze investovat pro vzhled obočí, který vydrží přibližně 1-2 roky. Laminování obočí je rychlá a dočasná (6-8 týdnů) trvalá úprava, která může být cenově dostupnějším řešením pro dosažení požadovaného vzhledu obočí. Je také navíc bezbolestná. takže ve výsledku se jedná o příjemnější variantu.

Ano.

  • Po aplikaci nesmí obočí  24 hodin přijít do styku s vodou, makeupem na obočí, saunou, solariem.
  • Vyvarujte se mechanickým zatížením jako je např. spaní obličejem do polštáře
  • Neošetřujte obočí mastnými přípravky