Salon Galapa

SALON GALAPA

Laminace obočí

Laminace obočí Brno

Laminování obočí je nová, inovativní kosmetická procedura, jejíž obliba stále roste a která obnovuje trendový vzhled hustého a plného obočí. Laminace obočí je skvělá pro ty, kteří milují „vyčesaný“ vzhled, ale nedaří se jim zkrotit chloupky obočí, protože jsou příliš rovné nebo jemné.

Baner laminace obočí, kde je znárorněn proces laminace

Jak laminace probíhá?

Laminování obočí spočívá v narovnání a nadzvednutí chloupků pomocí speciálního roztoku, který umožňuje jejich větší flexibilitu, aby se mohly posunout do požadovaného tvaru, a tím zakrýt případné mezery.

Po narovnání přirozených chloupků obočí se aplikuje fixační roztok, který udržuje chloupky rovné a stálé. V případě potřeby se provede následné barevné dotónování.  Výsledkem je plnější obočí, které po vyčesání zůstane na svém místě a vydrží přibližně čtyři až šest týdnů.

Hlavních 7 důvodů proč zvolit laminaci obočí

Baner laminace obočí zobrazující konečný výsledek

Laminace obočí & řas

Tento proces je někdy označován jako „lifting obočí“ nebo „lifting řas“. Pomocí laminace dosáhnete plnějšího a upravenějšího vzhledu obočí a delších, natočených řas bez nutnosti používání řasenky na 6 – 8 týdnů!

Ukázky

Řekli o nás ( o službě )

Používáme produkty od My Lamination® a InLei®

Systém My Lamination® získal na mezinárodních soutěžích a konferencích více než 95 ocenění po celém světě, včetně několika ocenění na náročném ruském trhu. Studenti a trenéři s produkty My Lamination pravidelně vyhrávají mezinárodní soutěže.

Kadeřnické křeslo pro děti
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

Ceník laminace obočí

*ceny jsou již zobrazeny se slevou na první návštěvu

Kosmetika DMK (procedúra cca 100 - 120 min.)

* součástí enzymatické terapie je masáž + lymfodrenáž v specializovaném masážním lůžku

Kosmetika s masáží

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny

Laminace obočí + řas

cenově zvýhodněný balíček laminace obočí a lash liftingu (laminace řas) v jednom sezení

úprava řas + laminace ( výsledný vzhled laminace dle požadavku/nákresu, příp. na doporučení profesionála dle typu řas ) + barvení ( dle požadavku ) + lash botox ( vyživení řas vitamíny a ochrannými látkami )
úprava obočí + laminace ( výsledný vzhled laminace dle požadavku/nákresu, příp. na doporučení profesionála dle typu obočí ) + barvení ( dle požadavku ).

Akční cena: 1870,- Kč

Na akční nabídku se nevztahují slevové akce. Objednejte se buď telefonicky, anebo přes rezervační online systém, kde zvolte požadovaný balíček.

 

Nejčastější otázky

Laminování obočí trvá zpravidla čtyři až šest týdnů. V závislosti na tom, jak dobře se o své obočí staráte, může vydržet až osm týdnů. Po uplynutí čtyř až šesti týdnů se doporučuje nechat si obočí znovu nalaminovat, aby se vzhled udržel po delší dobu.

Samotný proces laminace obočí netrvá příliš dlouho, jen asi 20-30 minut ( bez barvení ). Jelikož je třeba počítat i s úvodní konzultací, tak se časově dostaneme na zhruba 45 – 60 minut. Pokud se v rámci laminace obočí zahrne také tónování a/nebo depilace obočí před nebo po ní, tak se můžeme dostat na časový rámec kolem 1 h.

Ačkoli laminace obočí a microblading mohou mít podobný konečný výsledek, jedná se o dvě zcela odlišné úpravy obočí.

Microblading je invazivnější a trvalejší proměna obočí, do které lze investovat pro vzhled obočí, který vydrží přibližně 1-2 roky. Laminování obočí je rychlá a dočasná (6-8 týdnů) trvalá úprava, která může být cenově dostupnějším řešením pro dosažení požadovaného vzhledu obočí. Je také navíc bezbolestná. takže ve výsledku se jedná o příjemnější variantu.

Ano.

  • Po aplikaci nesmí obočí  24 hodin přijít do styku s vodou, makeupem na obočí, saunou, solariem.
  • Vyvarujte se mechanickým zatížením jako je např. spaní obličejem do polštáře
  • Neošetřujte obočí mastnými přípravky