Salon Galapa

SALON GALAPA

Laserová epilace

Laserová epilace Brno

Trvalé odstranění chloupků z jakékoliv partie na těle, ať jste žena nebo muž.

Laserové světlo sjede po pigmentu chloupku až k jeho cibulce a tu pak teplem zničí. Při laserové epilaci odstraníme trvale chloupek i s cibulkou. Po určité době se poškozené folikuly (chloupkové vláčky) vylučují metabolismem z těla, aby se dosáhlo trvalého odstranění chloupků. Tak odhoďte strach, navštivte nás a poté si už užívejte jen život bez holení.

Proč laserovou epilaci u nás?

Kvalita prováděného úkonu závisí na kvalitě depilačního laseru, kterou Vám salon Galapa může nabídnout:

Náš nejnovější diodový laser  představuje moderní design, stabilní výkon a trvalé odstranění chloupků všech barev, jako je černá, hnědá, rezavá a dokonce i bílá, bez ohledu na jeho struktuře (jemné i pevné).

Unikátnost našeho laseru spočívá v rychlosti ošetření, bezbolestnosti a možnosti zvolení mezi třemi vlnovými délkami 1064nm – 808nm -755nm, kde každá z nich je určena specifickému typu chloupku.

> vyberte si jeden z našich zvýhodněných epilačních balíčků

Jak laserová epilace funguje?

Melanin ( pigmentové barvivo chloupku) pohlcuje laserový paprsek a dochází k přeměně světelné energie na tepelnou, čímž se zahřívá folikul kloupku* a tím se ničí jeho vyživující struktury, které zapříčiní zastavení regenerace růstu chloupku.

*Folikul je tkáň, pro lepší představu – vlasový váček, který obaluje chloupek a z něhož chloupek vyrůstá. Je tvořen vlasovou cibulkou a okolo ní obalenými dvěma chlupovými pochvami.​

Diodový laser

Dejte sbohem chloupkům z jakékoliv partie na těle, ať jste žena nebo muž!​ Unikátnost našeho laseru spočívá v rychlosti ošetření a bezbolestnosti. Díky vlnovým délkám 1064-808-755 zaručuje vynikající výsledky.

Ceník epilace diodovým laserem

Akční balíčky nejčastějších epilačních zákroků

Objednejte se buď telefonicky, anebo přes rezervační online systém, kde zvolte Epilaci laserem. O balíček si následně řekněte na recepci salonu 

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny

Laserová epilace - akční nabídka

Trvalé odstranění chloupků, nikoliv jen zpomalení jejich růstu, kde se pomocí laserového paprsku eliminuje chloupek s jeho cibulkou

 

– znatelný efekt je viditelný již po 1. ošetření

– používáme jeden z nejpokročilejších přístrojů na trhu

– rychlé a bezbolestné ošetření

– vhodné pro všechny typy barev chloupků ( i bíle )

 

Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let

Balíčky nejčastějších epilačních zákroků

* třísla – mimo plavky

Objednejte se buď telefonicky, anebo přes rezervační online systém, kde zvolte požadovaný balíček.

Nejčastější otázky

Většinou se jedná o 2-5 sezení, pro to, aby se dosáhlo optimálního a trvalého výsledku. Tento faktor ovlivňuje druh chloupku a jeho pevnost, takže se může stát, že např. u bílých chloupků těch sezení může být i více.

Ano, oholte si chloupky před návštěvou salonu. Důležité je, aby šlo o pouhé oholení, nikoliv depilaci, ve které se odstraní celý chloupek. Pro ošetření laserem je třeba, aby chloupek zůstal přítomen v pokožce. V případě, že jste podstoupili depilaci např. cukrovou pastou, tak je možné ošetření laserem až od uplynutí 14 dnů.

Nebojte se, ošetření laserem u nás nezpůsobuje bolestivé reakce, což dokládá i fakt, že nepoužíváme žádné znecitlivějící krémy. Hlavice laseru má zabudovaný speciální chladící systém, který zajišťuje komfortní proceduru.