Salon Galapa

SALON GALAPA

Enzymoterapie DMK

Enzymoterapie DMK nyní exkluzivně v Brně

Světová jednička mezi enzymovými terapiemi

věkové změny pokožky

vyhlazení vrásek

akné

ekzémy

Enzymoterapie DMK je průlomové ošetření pleti, které omlazuje a vyrovnává její rovnováhu. Pomocí účinných enzymů pleť zdokonaluje a harmonizuje s přirozenými procesy v těle. Ošetření cílí na:

nanášení dmk kosmetiky na tvář

Co enzymoterapie dmk přináší

1Detoxikace

Enzymová terapie stimuluje lymfatický drenážní systém pokožky, který pomáhá odstraňovat toxiny a odpadní látky.

2Okysličení kůže

Ošetření pomáhá zvýšit okysličení kožních buněk, což je důležité pro tvorbu kolagenu a celkového zdraví pokožky.

3Buněčná regenerace

Díky podpoře krevního oběhu podporuje terapie rychlejší výměnu a regeneraci buněk, což vede ke svěžímu a mladšímu vzhledu pleti.

4Posílení kožní bariéry

Ošetření zlepšuje funkci kožní bariéry, díky čemuž je pleť odolnější vůči vnějším stresorům a méně náchylná k různým kožním problémům.

5Odstranění překrvení pokožky, tj. růžovky

Ošetření pomáhá odstraňovat překrvení, snižuje pravděpodobnost vzniku výronů a podporuje čistší pleť.

6Zpevňení a vypnutí pleti

Terapie pomáhá zpevnit pokožku, čímž snižuje výskyt povadlé pleti a jemných vrásek.

7Vyrovnání pleti

Terapie pomáhá obnovit rovnováhu pleti, což může pomoci při řešení problémů, jako je nerovnoměrný tón pleti, suchost a mastnota.

8Přírodní přístup

Terapie je v souladu s přirozenými procesy v těle, což z ní činí holistický přístup ke zdraví pleti bez použití invazivních technik nebo syntetických látek.

Masáž a lymfodrenáž součástí enzymatické terapie

součástí enzymové terapie je relaxační masáž celého těla (od krční páteře po chodidla) na specializovaném masážním lůžku, které používají zdravotnická i rehabilitační centra.

Více

Během ní se uvolní svalstvo spolu s měkkými tkáněmi, zejména na obou stranách páteře a aktivně se podpoří krevní oběh pomocí infračerveného záření, které rozšiřuje kapiláry. V rámci masážního programu je zahrnuta i lymfodrenáž, která urychluje tok lymfy podporující látkovou výměnu organismu. Odpadní látky se tím z těla vyplavují rychleji, protože nedochází k jejich hromadění.

Masážní křeslo, které se používá v rámci kosmetiky a enzymatické terapie
Spolupríce DMK cosmetics se salonem Galapa v oblasti kosmetiky

DMK cosmetics a Salon Galapa

Jako jediní na Moravě máme certifikaci a oprávnění k používání značky DMK, která patří ke světové špičce kosmetické péče o problematickou pokožku a její obnovu do rovnovážného stavu. DMK používá produkty farmaceutických kategorií, tzv. kosmeceutika, se kterými mohou pracovat výhradně proškolení specialisté.

 

Ceník Enzymoterapie DMK

Kosmetika DMK (procedúra cca 120 min.)

* součástí enzymatické terapie je masáž + lymfodrenáž v specializovaném masážním lůžku

Kosmetika s masáží

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny

Nejčastější otázky

  • Pokud je to možné, snažte se 24-48 hodin před ošetřením nelíčit, abyste zajistili co nejčistší póry a pomohli enzymu účinně působit.
  • Během 24 hodin před ošetřením se vyhýbejte slunci, včetně solária, aby se enzymy při aplikaci na pokožku nepoškodily.
  • Ujistěte se, že nemáte na ošetřovaných místech žádné otevřené rány nebo spáleniny od slunce, protože ty se mohou v důsledku působení enzymů více zanítit.

Počet ošetření, která budete potřebovat, se liší v závislosti na závažnosti vašeho kožního onemocnění a na tom, jak dlouho jej máte. Před ošetřením s Vámi specialista probere vhodný postup a navrhne počet sezení pro dosažení nejlepších výsledků.

Červené žilky v místě, kde byla vaše enzymová maska aplikována, jsou žádoucí. Znamená to, že vaše kapiláry byly zbaveny toxinů a krev byla naplněna čerstvým kyslíkem a živinami, které se dostanou do kožních buněk. DMK tomu říká Plazmatický efekt a je to unikátní způsob, jak zajistit optimální rovnováhy v kožních buňkách. Plasmatický efekt nebolí a pokožka nezaznamenává žádné změny teploty. Po cca 15 – 20 minutách efekt vymizí.

Co se děje pod povrchem pokožky

Enzymové ošetření DMK je vysoce účinná metoda hydrolyzace odumřelých buněk z kožních tkání, detoxikace pleti od všech nečistot a jejího vypnutí a zpevnění pro pevnější, mladistvý a zářivý vzhled.

Naše enzymové masky dokáží postupně vypínat pokožku a odstraňovat nečistoty z kožních buněk procesem známým jako reverzní osmóza.

Reverzní osmóza je “zpětné proplachování”, které vytlačuje tekutiny přes membránu kolem buněk, čímž se vyčistí všechny nečistoty (lipofuscin) a zanechá čistou, bílou látku. Lipofuscin je látka volných radikálů, která vzniká v důsledku poškození kůže sluncem nebo jiného traumatu.

Průběh Enzymoterapie DMK

DMK staví na základu, že příčinou většiny kožních onemocnění je disharmonie v kůži. Cílem enzymové terapie DMK je obnovit tuto rovnováhu a zvýšit schopnost pleti optimálně fungovat.

Vaše pokožka je závislá na bohatém přívodu krve a zdravých, správně fungujících cévách, které krev přivádějí ke kožním buňkám. Zejména obličej má mnoho cév.

Enzymové ošetření DMK působí na cévy tak, že je rozšiřuje, což umožňuje větší přísun krve bohaté na kyslík do pokožky, aby ji vyživovala.

Zpětný proplach enzymatických ošetření odstraňuje nečistoty a stimuluje lymfatický systém.

Hlavní výhody Enzymoterapie DMK

Pomáhá obnovit přirozený rytmus pokožky

ENZYMOVÁ TERAPIE ztělesňuje koncept DMK, REMOVE, REBUILD, PROTECT, MAINTAIN, jehož cílem je napodobit fungování pokožky ve všech směrech. Když se obnoví rytmus kůže, problémový stav kůže se vrátí do normálu.

Rozjasňuje kožní tkáň

díky enzymovému ošetření a plazmovému efektu vyživuje kožní tkáň čerstvá krev bohatá na živiny, takže je zdravá, zářivá a jasnější.

Posiluje imunitní systém kůže

Fungování Langerhansových buněk kůže je stimulováno a posíleno, což pomáhá kůži bojovat s infekcí a rychleji se zotavit.

Působí na hluboké buněčné úrovni

zatímco některá kosmetická ošetření obličeje mohou působit pouze na povrchu pokožky, ošetření DMK ENZYME TREATMENTS působí hluboko v pokožce na buněčné úrovni. DMK je JEDINÁ společnost na světě, která využívá příznivých účinků enzymů přenášejících zprávy v procesu mezimembránové, buněčné komunikace.

Zlepšuje strukturální integritu pokožky

ENZYMOVÁ TERAPIE pomáhá podporovat tvorbu kolagenu a elastinu, které podporují kožní tkáň. Svaly obličeje a krku jsou během ošetření rovněž posilovány sérií svalových kontrakcí. Výsledkem je pevnější a vypnutější pokožka s redukovaným ochabováním, vráskami a liniemi.

Vysoce univerzální protokol s mnoha možnostmi využití

ENZYME THERAPY lze bezpečně používat jako podpůrný systém ve spojení s jinými kožními metodami, systémy nebo produkty, aby se zlepšily výsledky a minimalizovaly prostoje a zároveň se snížilo riziko možných vedlejších účinků.

Koncept DMK

Cílem revoluční koncepce DMK: Odstranit, obnovit, chránit, udržovat je sladit biochemii jednotlivce s vhodnou terapií pleti.

Spolupríce DMK cosmetics se salonem Galapa v oblasti kosmetiky

 REMOVE:

Odstraňte nahromaděné odumřelé kožní buňky, které vedou ke vzniku suché pleti, jemných vrásek, překrvené pleti nebo změně barvy pleti. DMK používá enzymatickou hydrolyzaci, což je ošetření, které přeměňuje odumřelý buněčný materiál na slabou kyselinu a odplavuje jej, čímž se na povrch dostávají nové kožní buňky.

REBUILD:

Obnovuje pleť tím, že podporuje optimální fungování životně důležitých vnitřních procesů pleti, což umožňuje buňkám zůstat déle naživu a pracovat na nejvyšší úrovni, čímž se vytváří zdravější a mladší pleť. Oleje, séra, spreje a krémy DMK působí přímo na buňky pleti díky jedinečnému “přímému dodání” DMK. Jsou navrženy tak, aby dodávaly pleti přirozený tón a vlhkost.

PROTECT:

Chraňte pleť před sluncem, volnými radikály, glykací a dalšími faktory životního prostředí, které vedou k předčasnému stárnutí, pomocí účinných přírodních antioxidantů.

UDRŽUJTE:

Udržujte krásnou pleť pomocí přípravků DMK Home Prescriptives, které působí na prodloužení výsledků dosažených profesionálním ošetřením DMK. Koncept DMK poskytuje klientům celoživotní programy péče o pleť, které mohou začlenit do svého každodenního života.

Spolupríce DMK cosmetics se salonem Galapa v oblasti kosmetiky

DMK cosmetics a Salon Galapa

Jako jediní na Moravě máme certifikaci a oprávnění k používání značky DMK, jejichž produkty obsahují složky farmaceutických kategorií a jsou postaveny na základě rostlinných komponentů, fermentů, aminokyselin a peptidů, poskytující komplexní přístup na problematiku pokožky jak vnitřní, tak vnější. Produkty DMK splňují certifikace FDA, EMA, CE a mohou být aplikovány výhradně proškolenými specialisty.

DMK se domnívá, že příčinou většiny kožních onemocnění je disharmonie v kůži. Charakteristické ošetření ENZYMOVÁ TERAPIE DMK pomáhá obnovit harmonii v pokožce tím, že stimuluje přirozenou enzymatickou aktivitu pokožky. ENZYME THERAPY je základním prvkem konceptu DMK REMOVE, REBUILD, PROTECT, MAINTAIN.

mycí umyvadlo v saloně Galapa

Koncept enzymoterapie DMK

Jak enzymoterapie DMK probíhá?

mycí umyvadlo v saloně Galapa