Salon Galapa

SALON GALAPA

Mezoterapie Brno

Mezoterapie:
ověřená anti-aging metoda

Mezoterapie je bezpečná, minimálně invazivní a rychlá alternativa k tradičním metodám omlazení pokožky, které cílí na odstranění nedokonalostí PLETI (vrásky, jizvy, pigmentace, aj.) a POKOŽKY VLASŮ (vypadávání vlasů, seborea, lámavost vlasů, aj.).

1.

Viditelné omlazení Pokožky

výrazné zlepšení textury pokožky stimulací kolagenu a elastinu

2.

Stimulace Růstu Vlasů

posílení obnovy vlasové pokožky k opětovnému růstu vlasů

3.

Dlouhotrvající efekt

v průměru 12 - 18 měsíců a v některých případech i permanentní

princip Mezoterapie

Mezoterapie, spojení slov “mezo” (střední) a “terapie”, je inovativní estetický postup zahrnující mikroinjektáž silné směsi aminokyselin, minerálů, enzymů a vitaminů přímo do střední vrstvy pokožky (dermis) pomocí  ke stimulaci tvorby nového kolagenu a elastinu.

mikroinjektáž probíhá pomocí specializovaného nástroje derma pen

Obnova pokožky na bázi přirozených procesů:

Proces hojení mikrovpichů v kombinaci s aktivními látkami regeneruje buněčnou strukturu pokožky a tím dochází k obnově její textury a elasticity.

Proč zvolit mezoterapii?

Revoluce v Rejuvenaci

Tato metoda účinně zlepšuje texturu pokožky, léčí jizvy, minimalizuje rozšířené póry a strie, čímž obnovuje její mladistvý vzhled.

Pro Všechny Typy Pleti

Mezoterapie je vhodná pro všechny typy pleti a dokonce i pro citlivé oblasti jako jsou oční okolí a krk, bez rizika vzniku hyperpigmentace.

Minimálně invazivní Metoda

Tato metoda je neablativní, což znamená, že aktivně působí na povrch pokožky, aniž by poškodila okolní struktury, jako jsou kapiláry a nervy.

Finančně dostupná alternativa k jiným procedurám.

oproti jiným anti-aging metodám jako např. frakční laseru anebo resurfacingu, se jedná o dostupnou, přesto vysoce efektivní metodu.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Optimální výsledky očekávejte přibližně po 4-6 týdnech. To je zhruba doba, za kterou se kolagen plně vyvine. Zhruba měsíc také trvá, než se kožní buňky zcela obmění, a to od začátku do konce. I když možná toužíte po okamžitých výsledcích, na výsledky mikrojehličkování se vyplatí počkat.

Obecně lze očekávat, že výsledky ošetření mikrojehličkami vydrží přibližně 3 až 5 měsíců. Délka trvání výsledků závisí na dvou faktorech: jak dlouho vydrží nový kolagen ve vaší pleti a na stupni vašich problémů s pletí. Lidé, kteří potřebují vytvořit velké množství kolagenu k odstranění závažných problémů s pletí, budou mít pravděpodobně počáteční výsledky trvající jen několik měsíců, zatímco u lidí s mírnými problémy mohou být výsledky delší.

Baner laminace obočí zobrazující konečný výsledek
5/5
Microneedling je široce oblíbený mezi hollywoodskými celebritami jako jsou např. Demi Moore, Brad Pitt, Jennifer Aniston, Angelina Jolie, aj.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Dermapen má v podstatě na špičce 12 nebo 36 jehel, které se používají k propíchnutí vrchní vrstvy kůže, když Dermapen klouže po ošetřované oblasti. Obvykle se Dermapen umístí vertikálně nad kůži a po zapnutí začne motor, který se nachází uvnitř pera, způsobovat, že se jehly začnou rychle pohybovat sem a tam po povrchu kůže a vytvářet vpichy, přičemž tyto jehly byly vytvořeny tak, aby se mohly mírně otáčet. Tyto vpichy vytvořené v průběhu procesu jsou obvykle zaměřeny na otevření pórů pouze na určitou dobu.

Dermapen se používá především na vrásky v obličeji, jizvy, strie a obličejové linky. Když se člověk zraní a na kůži se mu vytvoří jizva nebo když má strie, tělo s nimi zachází, jako by dané místo bylo opraveno. Vytvoření vpichů do zjizvené tkáně proto způsobí, že kůže zahájí hojení, a proto má poškozená kůže tendenci se odstranit a nahradit novou. V případě vrásek a linek v obličeji v podstatě dojde k tomu, že vytvořený kolagen a elastin způsobí zesílení a také vypnutí kůže, která bude vypadat mladistvě.

Baner laminace obočí, kde je znárorněn proces laminace

Ukázky

Řekli o nás ( o službě )

John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

Ceník Mezoterapie

Microneedling (mikrojehličkování)

+ příplatky k danému problému konzultované předem

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny

Nejčastější otázky

Mnoho lidí zaznamená zlepšení tónu a struktury pleti již několik dní po 1. ošetření.  Stav vaší pokožky se bude následně zlepšovat po dobu prvních čtyř až šesti týdnů.

Obecně platí, že počet ošetření, která budete potřebovat k dosažení požadovaných výsledků, závisí na faktorech, jako je váš věk, problémy s pletí a její zdravotní stav.

Již po 1. návštěvě zaznamenáte zlepšení ošetřované plochy a následně se rozhodnete zda-li je pro vás efekt dostačující.

U pokožky s výraznějšími problematikou doporučujeme podstoupit až tři po sobě jdoucí ošetření v rozmezí přibližně 4 – 6 týdnů pro dosažení požadovaného estetického vzhledu.

Pro následné udržení optimálního výsledku postačí jednou za rok proceduru zopakovat ( v závislosti na ošetřovaném problému ).

 • Vzhledem k tomu, že citlivá pokožka nebo citlivé oblasti mohou být zarudlé, doporučujeme, abyste si v den ošetření neplánovali společenské akce.
 • Dva dny před ošetřením neužívejte aspirin ani protizánětlivé léky, jako je ibuprofen.
 • Žádné léky nepřestávejte užívat dříve, než se poradíte se svým lékařem.
 • Dva dny před ošetřením omezte konzumaci alkoholu na minimum.
 • Nepoužívejte přípravky obsahující Tretinoin v blízkosti ošetřované oblasti po dobu 2 dnů před ošetřením.
 • V blízkosti ošetřované oblasti nepoužívejte 4 týdny před zákrokem přípravky péče o pleť s obsahem AHA kyselin.
 • Vyhněte se profesionálnímu chemickému peelingu v blízkosti místa zákroku po dobu 4 týdnů před ošetřením.
 • Pokud zarudnutí přetrvává, nevracejte se k používání kyseliny glykolové, dokud nezmizí.
 • Pokožka může být suchá a napjatá, což je zcela normální. Používejte doporučený hydratační krém
 • Po dobu 24 hodin po mezoterapii se vyhněte soláriu, opalování, sauně i parní lázňi.
 • Vždy používejte doporučenou ochranu proti slunci
 • Po dobu 5 dnů se vyhněte elektrolýze, depilaci, bělení (obličeje).
 • 3 až 5 dní se nekoupejte v chlorované vodě
 • Bezprostředně po ukončení léčby necvičte, abyste se vyhnuli nadměrnému pocení
 • Pokud podstupujete ošetření laserem nebo IPL, dbejte na doporučené rady