Salon Galapa

SALON GALAPA

DMK kosmeceutika

produkty dmk přehled

DMK - vedoucí značka ve sféře profesionální komeceutiky

DMK (Danné Montague-King, název podle samotného zakladatele), je americká značka kosmeceutiky, pomocí které měníme pokožku našim zákazníkům k výrazným pozitivním změnám. DMK je vedoucí značkou ve sféře profesionální kosmeceutiky na základě obsahu rostlinných ingrediencí, fermentů, aminokyselin a peptidů (tripeptidy, tetrapeptidy, hexapeptidy a oligopeptidy).

Produkty DMK jsou univerzální, vhodné pro všechny typy pleti a zvládají si poradit s veškerými nežádoucí změnami na pokožce.

Přípravky s ingrediencemi farmaceutických kategorií

Všechny přípravky obsahují ingredience farmaceutických kategorií.

Formule DMK jsou zpracované na základě komponentů, které pokožka “poznává a přiznává”, a jsou určené pro normalizaci metabolických systémů pokožky a ošetřování kosmetologických problémů jako jsou:
změny pokožky spojené s věkem (vrásky), pigmentace, akné, postakné, jizvy, růžovka, kuperóza, odstranění chloupků, celulitida.

Pokud se navíc rozhodnete pro injekční kosmetologii, například aplikaci botoxu nebo kyseliny hyaluronové, procedury DMK kvalitně připraví pokožku a zabezpečí nejlepší a trvalý výsledek při těchto úkonech.

nanášení dmk kosmetiky na tvář
ukázka nanášení DMK kosmetiky

Znovuobnovení produkce kolagenu

Procedury DMK normalizují homeostázu buněk pokožky, při níž nasycujeme pokožku kyslíkem – tzv. oxygenace, a tím zlepšujeme celkový stav pokožky klientů. S produkty DMK na pokožce vytváříme enzymatické terapie s vyvoláním plazmatického efektu, který se dá vytvořit pouze s těmito produkty DMK!.

Peptidy, které kosmeceutika DMK obsahuje, jsou anti-agingovou ingrediencí, které vytváří krátké řetězce aminokyselin, z nichž mají některé schopnost opětovně obnovit produkci kolagenu a zpomalit tak proces stárnutí.

Pevná pleť, redukce očních linek a vrásek kolem očí, na čele , krku i dekoltu

Peptidy jsou prostě motorem pro naši krásu, které podporují strukturu pokožky a její celkové posílení. Zlepšují tloušťku pleti a zanechává ji plnější. Cílíme na hlavní vlákna v pokožce jako je kolagen a elastin, kde vytváříme stimulaci neokolagenu a elastinotvorné procesy. Testy ukázaly zvýšení pevnosti pleti, redukci jemných linek a vrásek kolem očí, na čele a v oblasti nosoretní rýhy, ale hlavně na krku i dekoltu, kde se injekční výplně neaplikují. Zároveň došlo k výraznému zlepšení obnovy epidermis, díky čemuž působí vaše pleť mladší a odpočinutější.
ukázky výsledků dmk kosmetiky

Vyzkoušejte u nás nejprve enzymatickou proceduru od značky DMK a nechte naši kosmetičku, aby těžkou práci udělala za vás, výsledek je okamžitě viditelný a dlouhodobý. Je to ten nejlepší způsob, jak cílit proti známkám stárnutí a dalším problémům pleti. Můžete si tak být jistí, že pro svou pleť uděláte maximum.