Salon Galapa

SALON GALAPA

Balayage & Ombré

Balayage v Salonu Galapa

Díky letitým zkušenostem našich kadeřnic a špičkovým produktům používaných pro Balayage Vám nabízíme službu s výsledky, se kterými budete opravdu spokojena. Provádíme jak nové balayage, tónování, tak i korekce a úpravy již existujících.

ukázka před a po u balayage v salonu Galapa
ukázka před a po dámského střihu a barvení v salonu Galapa

Metoda Balayage ( česky Baleáž )

Je metoda zesvětlení a tónování vlasů, při které se vlasy stanou plátnem. Francouzští kadeřníci začali jako první používat barvící techniku, při které se vlasy „malují“ volnou rukou se štětcem. Místo oddělování jednotlivých pramínků vlasů, jak se to děje u běžného melírování (technikou ve fólii), barvení vlasů od vlasové linie až ke konečkům a zabalením do fólie, jsou pramínky vlasů volně držené v jedné ruce a druhá maluje barvou. Přechody mezi barvenými pramínky jsou plynulé a jemné, takže výsledek vypadá velmi přirozeně a je vždy individuálně přizpůsoben každé klientce a jejím představám o výsledku.

Metoda Ombré

Pro ombré jsou typické tmavé kořínky a

světlé konečky.

Na rozdíl od balayage nepracuje technika ombré s jednotlivými pramínky, ale vlasy se při ní rozdělí na sekce Barva se pak postupně zesvětluje od tmavých kořínků až k světlým konečkům. Výsledkem je tedy jemný, rovnoměrný přechod od tmavších až ke světlejším vlasům, které vypadají, jako kdybyste se právě vrátili ze sluncem zalité dovolené. Ombré tedy může působit velmi přirozeně, dají se však touto technikou vytvořit i barevnější a extravagantnější účesy.

ukázka Omré

Říkají o nás

ČARODĚJ PIČO
ČARODĚJ PIČO
2022-08-24
Výborný personál, paní mi udělala krásný střih👍🏻
Petra Dulinkova
Petra Dulinkova
2022-08-01
Krásné a čisté místo a kvalitní služby 🤌
Jakub Sovadina
Jakub Sovadina
2022-07-22
Milé kadeřnice, bezproblémové objednání a vstřícný přístup. Jako pánské kadeřnictví mohu jen doporučit, s výsledkem jsem zatím vždy byl spokojen a těším se na další návštěvu.
Zlata Ruzickova
Zlata Ruzickova
2022-06-30
Velmi moderní salon s kvalitními službami, diporučuhi
Ирина Чурко
Ирина Чурко
2022-06-16
Шикарный салон, отличные мастера. Всё по наивысшему уровню
Barbora Labikova
Barbora Labikova
2022-06-15
Skvělý salón a skvělé kadeřnice. Velmi milé a pečlivé. Byla jsem na náročné proceduře odbarvení dlouholeté nekvalitní barvy. Paní kadeřnice se se mnou opravdu piplala a měla velikou trpělivost při dlouhé a náročné práci. Veškeré postupy mi byly mile vysvětleny a všechny služby okolo byly skvělé. Profesionální přístup a kvalitní vlasová kosmetika. Oceňuji, že na prvním místě bylo zachování co nejlepší kvality vlasů, což věřím, že se povedlo v největší možné míře. Návštěvu salónu vřele doporučuji.
Barbara John Žurman
Barbara John Žurman
2022-06-09
Vřele mohu tento salon doporučit na barvení a prodlužování vlasů. Skvělý přístup paní majitelky, profesionální péče, časová flexibilita, krásné prostředí, kvalitní vlasová kosmetika - není co vytknout. Děkuji za péči a těším se na další návštěvu 👍👏
Luci K
Luci K
2022-06-04
Byla jsem zde na dámském střihu a na čistící vlasové kuře Malibu C. Slečna kadeřnice byla úžasná. Vše mi krásně vysvětlila, doporučila mi to nejvhodnější pro mé vlasy a celkově dojem z návštěvy tohoto kadeřnictví hodnotím jedině kladně. + Milá kadeřnice, která opravdu rozumí své práci + V nabídce vlasová kúra Malibu C + Přehledné webové stránky + Moderní salón + Online objednávací systém + Možnost zakoupení profesionální vlasové kosmetiky za rozumné ceny
Jiří Kristián Macháň
Jiří Kristián Macháň
2022-05-31
Been going to Galapa exlusively for years now. Excellent service, friendly and cozy atmosphere - the staff had always been extremely caring and gentle, and -in my experience- are down to deliver whatever crazy thing you can think up, so long as you communicate your desires clearly 🙂
Mirka Drahosova
Mirka Drahosova
2022-05-26
Bola som u kadernicky a na pedikure.Vysla som maximalne spokojna! Ked budem zasa v Brne, urcite vas zasa navstivim!👍😊

Ceník Balayage & ombré

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny