Salon Galapa

SALON GALAPA

Vlasové kúry

Keratinová kúra

Je to inovativní ošetření, které doplňuje strukturální poškození keratinu a velmi zlepšuje stav vašich vlasů. Vlasy jsou znatelně hladší, vypadají zdravěji a jsou chráněny před vnějšími vlivy. Je velmi vhodná pro odbarvované a barvené vlasy, suché, křehké, poškozené a vlasy po trvalé. Tuto kúru však můžete mít i pro posílení a zpevnění přirozených nebarvených vlásků hlavně jako ochranu před mořskou vodou a sluncem před vaší dovolenou nebo po ní, jako nejvhodnější a nejrychlejší ošetření.
Tato kúra trvá 20 minut a lze ji aplikovat ihned po barvení v jedné návštěvě u nás nebo samostatně při foukané.

 

Cena: od 1490,- plus foukaná, atd. s produkty od 2490,- plus foukaná, atd.

 

Estel thermo keratin
produkty estel neo crystal

iNeo - crystal kúra

Je vlasová laminace, která regeneruje poškozené vlasy ve třech krocích a nabízí ochranu před účinky mechanického stresu a negativních vlivů životního prostředí. Ošetření je také vhodné pro porézní nebo tenké vlasy, což vede k silným a zdravě lesklým vlasům s dlouhodobou ochranou.

 

Cena od 1390,- plus foukaná, atd.

Thalasso therapy kúry

Jsou tři rozdílné komplexní ošetření vašich vlasů a vlasové pokožky podle typu vašeho problému s jílovými a mořskými minerály.

produkty thelasso-detox kúry

Detox péče

Detoxikuje zeleným jílem, výtažkem z červených řas a komplexem mořských minerálů. Vlasy a pokožka hlavy jsou jemně vyčištěny, struktura vlasu je obnovena, je zlepšena odolnost vůči škodlivým vlivům prostředí a pokožce hlavy poskytuje absolutní pocit pohodlí.

Cena: 990,- plus foukaná, atd.

produkty thelasso-anti stress kúry

Anti-stress péče

Pomáhá stresovaným vlasům na pokožce hlavy získat jejich přirozenou rovnováhu a posiluje oslabené vlasy. Extrakt z červených jílů a červených řas působí proti negativním vlivům životního prostředí, obnovuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky, regeneruje citlivou pokožku hlavy a vlasy vyživuje.

Cena: 990,- plus foukaná, atd.

produkty sebo control

Sebo-control péče

S výkonným komplexem účinných látek ze žlutého jílu, výtažku z červených řas a FLUIDIPURE 8G, který má vyrovnávací účinek na mastnou a podrážděnou pokožku hlavy. Pomáhá jemně zbavit pokožku hlavy nadbytečného mazu nebo lupů a regulovat aktivitu mazových žláz. Odstraňuje známky podráždění pokožky hlavy a svědění, nastává dlouhotrvající pocit svěžesti. Vhodné pro všechny klienty s lupenkou a seboreou.

Cena: 990,- plus foukaná, atd.