Salon Galapa

SALON GALAPA

Odbarvení a odstranění pigmentu

Color off

Nový způsob emulze, která rozkládá umělý pigment ve vlasech. Umožňuje rozložit umělý pigment, který byl přidán do vlasu barvením, bez poškození vlasové struktury a bez odstranění přirozeného pigmentu. Bez amoniaková emulze může sloužit jako alternativa pro odbarvení, ovšem bez zásahu do Vaší přirozené barvy a struktury vlasu. Tento proces lze opakovat i několikrát po sobě, při jedné návštěvě, bez poškození vlasu.

produkty estel color off
produkty estel chromo energetická řada pro posílení vlasů

Chromoenergetický komplex - krab

je emulze v ampulkách pro speciální lesk, hebkost a ochranu během barvení/odbarvování.
Jedná se o vitamínový komplex na bázi Biotinu, provitaminu B5, vitamínu A, F a H, které stejně jako chitosan chrání, posilují a regenerují vlas během barvícího/odbarvovacího procesu.
– obsahuje silikon ve vodě rozpustný, který zvyšuje ochranu barvy na molekulární úrovni a zaručuje hebkost a lesk
– „Krab“ je vhodný pro všechny typy vlasů, do permanentních, semi-parmanentních barev i do melírovacího prášku. Vymývá se společně s barvou, ale zůstává na povrchu i uvnitř vlasu.

 

Cena 250 Kč

Malibu C

Malibu C, je profesionální značka, která nabízí nejen vlasovou péči do domácího použití, ale také kvalitní a efektivní salonní ošetření.

Většina z nás si neuvědomuje, že právě díky vodě, kterou si myjeme vlasy může docházet k různým problémům, a to nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou. Tvrdá voda (a to v ČR opravdu je) obsahuje určité minerály a chemické přísady, které zapřičiňují nežádoucí reakce a nepříjemné stavy pokožky (blednutí barvy, zašlé blond odstíny, ztráta lesku, nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky apod.).

K tomu, abychom zbavili vlasy a pokožku hlavy od nánosů nechtěných minerálů a chemických přísad, potřebujeme Malibu C!

Malibu C, na základě speciální technologie, nabízí jedinečná salonní ošetření, díky kterým vlasy opravdu profesionálně ošetříte. Vlasy budou opět zdravé, lesklé a nezatížené. 100% vegan.

 

 

produkty malibu-c
řada produktů malibu c

Malibu MAKEOVER® Crystal Gel

Spolehlivě odstraňuje nánosy minerálů a chloru ve vlasovém vlákně. Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy, výsledkem je jejich znatelně lepší kondice. Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu. Makeover okamžitě ošetřuje vlas, zlepšuje kvalitu vlasů, dodává přirozený lesk a obnovuje zdravou hydrataci!

 

CPR WELLNESS®

Patentované ošetření, které díky koncentrovanému prášku odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy, a to bez odstranění přírodní barvy! Jedinečný komplex antioxidačních vitamínů pomáhá zachovat kvalitu vlasu. Malibu CPR ošetření neobsahuje zesvětlovací látky, sulfáty, lepek, parabeny, konzervanty, formaldehyd a parfemace.

produkty cpr welness