Salon Galapa

SALON GALAPA

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů Brno

V našem saloně prodlužujeme vlasy vlasovými pásky ProfiBeauty®, které ke své práci používá i velmi významný kadeřník tělem i duší, hair doctor a držitel ocenění nejlepší kadeřník roku, Michal Zapoměl.

Hlavních 5 předností pásek Profi Beauty®:

Ukázka před a po u prodlužování vlasů
Before After Ukázka u prodlužování vlasůUkázka u prodlužování vlasů

Jak aplikace probíhá?

Aplikace probíhá pomocí speciální oboustranné lepící pásky, vlasy tak nejsou zatěžovány vysokými teplotami. Celý proces je velmi rychlý a první aplikace nezabere více jak 60 minut (včetně foukané a návazných úkonů), pak už vám vlasy na hlavě vydrží několik týdnů do dalšího posunutí ( může být 8-12 ), kdy je potřeba vlasy sundat, pásky přelepit a znovu nasadit.

Přehrát video

Používáno nejlepšími

Michal Zapoměl jako držitel ocenění Nejlepší kadeřník a kolorista České a Slovenské republiky, vlasový mág a hair doctor, ke své práci používá pásky ProfiBeauty®.

nejlepší kadeřník roku Michal Zapomněl

Vlasové pásky nanotape® od profiBeauty®

Pásky s patentovanou nanotechnologií zajišťují pohodlné nošení, rychlou a bezbolestnou aplikaci spolu s odolností proti nežádoucímu vyčesávání. Tato metoda je vhodná i pro klientky s jemnými vlasy, protože spoje jsou ploché a neviditelné i po vyčesání do vysokého culíku.

Původ vlasových pásků

 Proto neváhejte, pokud chcete vlásky pouze zahustit nebo se stát hned rovnou dlouhovláskou, zavolejte nám a my se o vše postaráme. Osobní konzultace u nás v saloně je nutná, nelze po telefonu. Těšíme se na to, jak vás uděláme opravdu krásnou.

Vlasové pásky NanoTape® se vyrábí z pravých lidských vlasů vykupovaných v ČR nebo okolních státech. K prodlužování navíc používá firma PROFIBEAUTY® výhradně pravé středoevropské vlasy z vlastních výkupů. Jsou vůbec jediní, kdo z takto kvalitních vlasů vyrábí vlasové pásky.

tape in vlasy

Valentýnská sleva 15%

Mílé slečny a dámy, všechny kadeřnické služby rezervované do 14.2. máte nyní s 15% Valentýnskou slevou!

Nabídka je časově omezena!

Dnů
Hodin
Minut
Vteřin

Říkají o nás

Marta Hanakova
Marta Hanakova
2023-01-26
Navštívila jsem tento salon v úterý na ostříhání, musím moc pochválit slečnu kadeřnici, která se mě ujala, odcházela jsem velice spokojená 👌
Ofeliya Malumyan
Ofeliya Malumyan
2022-12-12
Velmi jednoduché objednání přes internet, příjemné prostředí a milý personál. Doporučuji.
Jitka KARÁSKOVÁ
Jitka KARÁSKOVÁ
2022-12-05
Laserová depilace-po prvním ošetření úbytek téměř 50%. Doporučuji.
Denisa Babyradova
Denisa Babyradova
2022-12-05
Perfektní laser😁 už po prvním ošetření jsem měla polovinu chloupků pryč
ProfiBeauty logo

Značka ProfiBeauty®

O ProfiBeauty® – Značka ProfiBeauty® HAIR EXTENSION byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů. Prodlužováním vlasů se tato firma zabývá již 10 let a za tu dobu zvládli dotáhnout vlastní výrobu vlasových produktů k dokonalosti.

Cílem značky je rozšířit prodlužování vlasů mezi naše klientky a ukázat jim, že tato služba není nic neobvyklého, ale naopak velmi moderní způsob, jak docílit velké změny image, koneckonců ankety hovoří jasně, většina mužů obdivuje na ženě právě krásné dlouhé a zdravé vlasy.

Nyní je prodlužování vlasů ještě více dostupné pro všechny, nabízíme klientkám to nejlepší v oboru prodlužování vlasů.

Ceník Prodlužování vlasů

Vlasové pásky*

1 balení = 20 kusů o délce:

*Jedná se o panenské vlasy (pouze z Evropy, nikoliv Čína), které nakupujeme od firmy ProfiBeauty.

Vhodný počet vlasových pásků závisí na hustotě vlasu a výběru vlasů k prodloužení. V rámci bezplatné konzultace se dozvíte potřebný počet pásek a tím i přesnou a konečnou cenu.

Cena posunu

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí od skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny

Nejčastější otázky

Nejenom, že prodlužujeme pravými vlasy, ale navíc panenskými, což je ta nejlepší kvalita, kterou je možné nabídnout.

Před aplikací prodloužení se vždy ujistěte, že jsou vlasy důkladně umyté. Nepoužívejte žádný kondicionér, abyste zajistili úplné odstranění všech nečistot a nánosů na vlasech včetně olejů. Tyto prvky musí  být odstraněny, aby se mohly spoje pevně uchytit. Vlasy musí být také zcela vysušené a zbavené všech stylingových přípravků.

Během sezení Vám poradíme vhodnou vlasovou kosmetiku, která zaručí, aby prodloužené vlásky vydržely co nejdéle. Na vhodně zvolené vlasové kosmetice úzce závisí životnost prodloužených vlásků, takže je třeba brát velký zřetel na to jaké produkty používat. Doporučujeme produkty profesionální kadeřnické značky ESTEL, která se nám osvědčila jako nejvhodnější a nejšetrnější řešení.

Celá aplikace se vším všudy zabere kolem 60-minut. Zahrnuje úvodní čištění vlásků, aplikaci pásků, foukanou a korekci střihu.

Přibližně za 1,5 – 2 měsíce po aplikaci. ( skutečná doba závisí na rychlosti růstu Vašich vlasů )