Salon Galapa

SALON GALAPA

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů Brno

V našem saloně prodlužujeme vlasy vlasovými pásky ProfiBeauty®, které ke své práci používá i velmi významný kadeřník tělem i duší, hair doctor a držitel ocenění nejlepší kadeřník roku, Michal Zapoměl.

Hlavních 5 předností pásek Profi Beauty®:

Ukázka před a po u prodlužování vlasů
Before After Ukázka u prodlužování vlasůUkázka u prodlužování vlasů

Jak aplikace probíhá?

Aplikace probíhá pomocí speciální oboustranné lepící pásky, vlasy tak nejsou zatěžovány vysokými teplotami. Celý proces je velmi rychlý a první aplikace nezabere více jak 60 minut (včetně foukané a návazných úkonů), pak už vám vlasy na hlavě vydrží několik týdnů do dalšího posunutí ( může být 8-12 ), kdy je potřeba vlasy sundat, pásky přelepit a znovu nasadit.

Přehrát video

Používáno nejlepšími

Michal Zapoměl jako držitel ocenění Nejlepší kadeřník a kolorista České a Slovenské republiky, vlasový mág a hair doctor, ke své práci používá pásky ProfiBeauty®.

nejlepší kadeřník roku Michal Zapomněl

Vlasové pásky nanotape® od profiBeauty®

Pásky s patentovanou nanotechnologií zajišťují pohodlné nošení, rychlou a bezbolestnou aplikaci spolu s odolností proti nežádoucímu vyčesávání. Tato metoda je vhodná i pro klientky s jemnými vlasy, protože spoje jsou ploché a neviditelné i po vyčesání do vysokého culíku.

Původ vlasových pásků

 Proto neváhejte, pokud chcete vlásky pouze zahustit nebo se stát hned rovnou dlouhovláskou, zavolejte nám a my se o vše postaráme. Osobní konzultace u nás v saloně je nutná, nelze po telefonu. Těšíme se na to, jak vás uděláme opravdu krásnou.

Vlasové pásky NanoTape® se vyrábí z pravých lidských vlasů vykupovaných v ČR nebo okolních státech. K prodlužování navíc používá firma PROFIBEAUTY® výhradně pravé středoevropské vlasy z vlastních výkupů. Jsou vůbec jediní, kdo z takto kvalitních vlasů vyrábí vlasové pásky.

tape in vlasy

Říkají o nás

ČARODĚJ PIČO
ČARODĚJ PIČO
2022-08-24
Výborný personál, paní mi udělala krásný střih👍🏻
Petra Dulinkova
Petra Dulinkova
2022-08-01
Krásné a čisté místo a kvalitní služby 🤌
Jakub Sovadina
Jakub Sovadina
2022-07-22
Milé kadeřnice, bezproblémové objednání a vstřícný přístup. Jako pánské kadeřnictví mohu jen doporučit, s výsledkem jsem zatím vždy byl spokojen a těším se na další návštěvu.
Zlata Ruzickova
Zlata Ruzickova
2022-06-30
Velmi moderní salon s kvalitními službami, diporučuhi
Ирина Чурко
Ирина Чурко
2022-06-16
Шикарный салон, отличные мастера. Всё по наивысшему уровню
Barbora Labikova
Barbora Labikova
2022-06-15
Skvělý salón a skvělé kadeřnice. Velmi milé a pečlivé. Byla jsem na náročné proceduře odbarvení dlouholeté nekvalitní barvy. Paní kadeřnice se se mnou opravdu piplala a měla velikou trpělivost při dlouhé a náročné práci. Veškeré postupy mi byly mile vysvětleny a všechny služby okolo byly skvělé. Profesionální přístup a kvalitní vlasová kosmetika. Oceňuji, že na prvním místě bylo zachování co nejlepší kvality vlasů, což věřím, že se povedlo v největší možné míře. Návštěvu salónu vřele doporučuji.
Barbara John Žurman
Barbara John Žurman
2022-06-09
Vřele mohu tento salon doporučit na barvení a prodlužování vlasů. Skvělý přístup paní majitelky, profesionální péče, časová flexibilita, krásné prostředí, kvalitní vlasová kosmetika - není co vytknout. Děkuji za péči a těším se na další návštěvu 👍👏
Luci K
Luci K
2022-06-04
Byla jsem zde na dámském střihu a na čistící vlasové kuře Malibu C. Slečna kadeřnice byla úžasná. Vše mi krásně vysvětlila, doporučila mi to nejvhodnější pro mé vlasy a celkově dojem z návštěvy tohoto kadeřnictví hodnotím jedině kladně. + Milá kadeřnice, která opravdu rozumí své práci + V nabídce vlasová kúra Malibu C + Přehledné webové stránky + Moderní salón + Online objednávací systém + Možnost zakoupení profesionální vlasové kosmetiky za rozumné ceny
Jiří Kristián Macháň
Jiří Kristián Macháň
2022-05-31
Been going to Galapa exlusively for years now. Excellent service, friendly and cozy atmosphere - the staff had always been extremely caring and gentle, and -in my experience- are down to deliver whatever crazy thing you can think up, so long as you communicate your desires clearly 🙂
Mirka Drahosova
Mirka Drahosova
2022-05-26
Bola som u kadernicky a na pedikure.Vysla som maximalne spokojna! Ked budem zasa v Brne, urcite vas zasa navstivim!👍😊
ProfiBeauty logo

Značka ProfiBeauty®

O ProfiBeauty® – Značka ProfiBeauty® HAIR EXTENSION byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů. Prodlužováním vlasů se tato firma zabývá již 10 let a za tu dobu zvládli dotáhnout vlastní výrobu vlasových produktů k dokonalosti.

Cílem značky je rozšířit prodlužování vlasů mezi naše klientky a ukázat jim, že tato služba není nic neobvyklého, ale naopak velmi moderní způsob, jak docílit velké změny image, koneckonců ankety hovoří jasně, většina mužů obdivuje na ženě právě krásné dlouhé a zdravé vlasy.

Nyní je prodlužování vlasů ještě více dostupné pro všechny, nabízíme klientkám to nejlepší v oboru prodlužování vlasů.

Ceník Prodlužování vlasů

Vlasové pásky*

1 balení = 20 kusů o délce:

*Jedná se o panenské vlasy (pouze z Evropy, nikoliv Čína), které nakupujeme od firmy ProfiBeauty.

Vhodný počet vlasových pásků závisí na hustotě vlasu a výběru vlasů k prodloužení. V rámci bezplatné konzultace se dozvíte potřebný počet pásek a tím i přesnou a konečnou cenu.

Cena posunu

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí od skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny

Nejčastější otázky

Nejenom, že prodlužujeme pravými vlasy, ale navíc panenskými, což je ta nejlepší kvalita, kterou je možné nabídnout.

Během sezení Vám poradíme vhodnou vlasovou kosmetiku, která zaručí, aby prodloužené vlásky vydržely co nejdéle. Na vhodně zvolené vlasové kosmetice úzce závisí životnost prodloužených vlásků, takže je třeba brát velký zřetel na to jaké produkty používat. Doporučujeme produkty profesionální kadeřnické značky ESTEL, která se nám osvědčila jako nejvhodnější a nejšetrnější řešení.

Celá aplikace se vším všudy zabere kolem 60-minut. Zahrnuje úvodní čištění vlásků, aplikaci pásků, foukanou a korekci střihu.

Přibližně za 1,5 – 2 měsíce po aplikaci. ( skutečná doba závisí na rychlosti růstu Vašich vlasů )