Salon Galapa

SALON GALAPA

Prodlužování vlasů

Nejšetrnější, nejrychlejší a nejoblíbenější metoda

V našem saloně prodlužujeme vlasy vlasovými pásky ProfiBeauty®, které ke své práci používá i velmi významný kadeřník tělem i duší, hair doctor a držitel ocenění nejlepší kadeřník roku, Michal Zapoměl.

Hlavní přednosti pásek Profi Beauty®:

Jak aplikace probíhá?

Přehrát video

Aplikace probíhá pomocí speciální oboustranné lepící pásky, vlasy tak nejsou zatěžovány vysokými teplotami. Celý proces je velmi rychlý a první aplikace nezabere více jak 60 minut (včetně foukané a návazných úkonů), pak už vám vlasy na hlavě vydrží několik týdnů do dalšího posunutí ( může být 8-12 ), kdy je potřeba vlasy sundat, pásky přelepit a znovu nasadit.

Používáno nejlepšími

Michal Zapoměl jako držitel ocenění Nejlepší kadeřník a kolorista České a Slovenské republiky, vlasový mág a hair doctor, ke své práci používá pásky ProfiBeauty®.

profiBeauty® Vlasové pásky nanotape

PROFIBEAUTY® VLASOVÉ PÁSKY NANOTAPE – Nejrychlejší a nejšetrnější metoda prodlužování vlasů, kterou si žádá stále více a více klientek.  Tato metoda je vhodná především pro klientky s jemnými vlasy, ale i pro kohokoli, kdo rád experimentuje s různými účesy – spoje jsou ploché, pohodlné a neviditelné i po vyčesání do vysokého culíku.

Původ vlasových pásků

 Proto neváhejte, pokud chcete vlásky pouze zahustit nebo se stát hned rovnou dlouhovláskou, zavolejte nám a my se o vše postaráme. Osobní konzultace u nás v saloně je nutná, nelze po telefonu. Těšíme se na to, jak vás uděláme opravdu krásnou.

Vlasové pásky NanoTape® se vyrábí z pravých lidských vlasů vykupovaných v ČR nebo okolních státech. K prodlužování navíc používá firma PROFIBEAUTY® výhradně pravé středoevropské vlasy z vlastních výkupů. Jsou vůbec jediní, kdo z takto kvalitních vlasů vyrábí vlasové pásky.

Značka ProfiBeauty®

O ProfiBeauty® – Značka ProfiBeauty® HAIR EXTENSION byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů. Prodlužováním vlasů se tato firma zabývá již 10 let a za tu dobu zvládli dotáhnout vlastní výrobu vlasových produktů k dokonalosti.

Cílem značky je rozšířit prodlužování vlasů mezi naše klientky a ukázat jim, že tato služba není nic neobvyklého, ale naopak velmi moderní způsob, jak docílit velké změny image, koneckonců ankety hovoří jasně, většina mužů obdivuje na ženě právě krásné dlouhé a zdravé vlasy.

Nyní je prodlužování vlasů ještě více dostupné pro všechny, nabízíme klientkám to nejlepší v oboru prodlužování vlasů.

Ceník Prodlužování vlasů

Vlasové pásky*

1 balení = 20 kusů

*Jedná se o panenské vlasy (pouze z Evropy, nikoliv Čína), které nakupujeme od firmy ProfiBeauty.

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí od skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny

Nejčastější otázky

Nejenom, že prodlužujeme pravými vlasy, ale navíc panenskými, což je ta nejlepší kvalita, kterou je možné nabídnout.

Během sezení Vám poradíme vhodnou vlasovou kosmetiku, která zaručí, aby prodloužené vlásky vydržely co nejdéle. Na vhodně zvolené vlasové kosmetice úzce závisí životnost prodloužených vlásků, takže je třeba brát velký zřetel na to jaké produkty používat. Doporučujeme produkty profesionální kadeřnické značky ESTEL, která se nám osvědčila jako nejvhodnější a nejšetrnější řešení.

Celá aplikace se vším všudy zabere kolem 60-minut. Zahrnuje úvodní čištění vlásků, aplikaci pásků, foukanou a korekci střihu.