Salon Galapa

SALON GALAPA

Pedikúra

Pedikúra Brno

Estetická i Mediciální

*Na rozdíl od tradiční salónní pedikúry, která se zaměřuje na to, aby nohy vypadaly dobře, často zanedbává skutečné problémy nohou a někdy je může ještě zhoršit! Mediciální pedikúra se zaměřuje nejen na čištění chodidel, ale na vyšetření nehtů, kůže a chodidel jako celku, aby bylo možné pochopit, proč se určité problémy vyskytují a zahájit jejich řešení.

Estetická pedikúra zaměřeno na nehty

Profesionální úprava, zkracování a lakování nehtů s předchozím ošetřením okolních kůžiček a plošek nohou

Před zahájením vždy probíhá důkladná diagnostika chodidel. Ta určí jak k chodidlům přistupovat a následují postupy jako jsou dezinfekce, úprava nehtů spolu s úpravou okolních kůžiček a také ošetření pat. V konečné fázi probíhá lakování gel lakem popř. lakem schnoucim na vzduchu.

Mediciální pedikúra

Mediciální (zdravotní) pedikúra, známá také jako “medi-pedi”, je neinvazivní ošetření, které se zaměřuje na hygienickou péči o chodidla a nehty na nohou.

Po kompletním posouzení vašich nohou a nehtů provede náš vyškolený pedikér suchou proceduru. Na rozdíl od nehtových salonů je náš pracovník vyškolen k vyšetření chodidel a nehtů na nohou pomocí moderního vybavení a nástrojů.

Mediciální pedikúra je vynikající alternativou pro pacienty s cukrovkou, trpící artritidou, běžce, sportovce, umělce, profesionály, kteří jsou celý den na nohou, a všechny, kteří mají jiné starosti s nohama.

6 důvodů Proč zajít na pedikúru

pravidelnou pedikúrou předcházíme nepříjemným otlakům, tvorbě kuřích ok, tvorbě hrubé pokožky, která může vést až k praskání pat a dále pak zejména při nesprávnem zastřihnuti nehtů jejich zarůstání

Ukázky

Nejčastější otázky

Počítejte, že v rozmezí kolem 2 – 2,5h

V rámci estetické pedikúry neprovádíme lakování gel-lak na chodidla napadená mykotickým onemocněním. V takovém případě poskytujeme ošetření v rámci mediciální pedikúry.

Určitě a rádi :). V rámci služby pedikúry je poradenství ohledně domácí péče zcela zdarma