Salon Galapa

SALON GALAPA

Kosmetika

Kosmetika Brno

Zajišťujeme rozsáhlé kosmetické služby mající za cíl radikálního zlepšení stavu pokožky zákazníka. Používáme kosmetické produkty farmaceutických kategorií, tzv. kosmeceutika, která jsou nejvyšší kategorií kosmetických produktů. Jako jediní na Moravě máme certifikaci a oprávnění k používání značky DMK, která je postavena na základě rostlinných komponentů, fermentů, aminokyselin a peptidů, a která poskytuje komplexní přístup na problematiku pokožky. Jak vnitřní, tak vnější.

Řešení na vaši pleť a pokožku, které funguje - DMK

produkty DMK se zaměřují na obnovení rovnováhy a posílení optimální funkce pleti bez ohledu na etnický původ, pohlaví, věk nebo její stav. DMK vám nabízí účinný program revize pleti s desetiletím nezpochybnitelných klinických výsledků, kde využívá filozofii: Odstranit (odumřelé buňky), obnovit, chránit a udržovat.

Danné Montague King je bezpochyby nejkomplexnějším a nejúčinnějším programem pro ošetření pleti na světě, dnes již neexistuje žádný jiný, který by se mu vyrovnal. Danné je uctíváno mnoha celebritami jako program ošetření, který slibuje a přináší skutečné výsledky i u těch nejsložitějších kožních onemocnění. Více o DMK zde.

Kosmetické služby

Dopřejte si vytoužený relax a svojí pleti příjemný zážitek. Jsme první salon v centru Brna s exkluzivní značkou DMK (Danné Montague-King, název podle samotného zakladatele). Je to americká značka kosmeceutiky, díky které měníme pokožku – měníme život. Je vedoucí značkou ve sféře profesionální kosmeceutiky.

Pro dotazy a rezervace ohledně PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS, volejte 739896399, příp. se objednejte přes odkaz ZDE

Ukázky

U enzymové terapie se vyvolaný plazmatický efekt ( červené žilky ) během několika minut vytratí. Během tohoto procesu se rozpouští odumřelé kožní buňky, probíhá stimulace lymfatického a cévního systému a vyplavuje se do pokožky nová krev, kyslík a živiny.

Ceník kosmetických služeb

Kosmetika DMK (procedúra cca 120 min.)

Kosmetika s masáží

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny