Salon Galapa

SALON GALAPA

Kosmetika

Kosmetika Brno

Zajišťujeme rozsáhlé kosmetické služby mající za cíl radikálního zlepšení stavu pokožky zákazníka. Používáme kosmetické produkty obsahující složky farmaceutických kategorií, tzv. kosmeceutika, která jsou nejvyšší kategorií kosmetických produktů vůbec.

Specializujeme se na:

Kosmetické služby

Dopřejte si vytoužený relax a svojí pleti příjemný zážitek. Jsme první salon v centru Brna s exkluzivní značkou DMK (Danné Montague-King, název podle samotného zakladatele). Je to americká značka kosmeceutiky, díky které měníme pokožku – měníme život. Je vedoucí značkou ve sféře profesionální kosmeceutiky.

Pro dotazy a rezervace ohledně PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS, volejte 739896399, příp. se objednejte přes odkaz ZDE

Předvánoční sleva 15% na enzymatickou terapii

vyzkoušejte účinky enzymatické terapie s unikátními produkty DMK nyní se 15% slevou pro nové zákazníky!

Nabídka je časově omezena!

Dnů
Hodin
Minut
Vteřin
Spolupríce DMK cosmetics se salonem Galapa v oblasti kosmetiky

DMK cosmetics a Salon Galapa

Jako jediní na Moravě máme certifikaci a oprávnění k používání značky DMK, jejichž produkty obsahují složky farmaceutických kategorií a jsou postaveny na základě rostlinných komponentů, fermentů, aminokyselin a peptidů, poskytující komplexní přístup na problematiku pokožky jak vnitřní, tak vnější. Produkty DMK splňují certifikace FDA, EMA, CE a mohou být aplikovány výhradně proškolenými specialisty.

Řešení na vaši pleť a pokožku, které funguje - DMK

Danné Montague King (zkratka DMK) je bezpochyby nejkomplexnějším a nejúčinnějším programem pro ošetření pleti na světě. Dnes již neexistuje žádný jiný, který by se mu ve své komplexnosti vyrovnal. DMK je využíván mnoha celebritami jako program ošetření, který slibuje a přináší skutečné výsledky i u těch nejsložitějších kožních onemocnění. Více o DMK zde.

produkty dmk přehled
Masážní křeslo, které se používá v rámci kosmetiky a enzymatické terapie

Masáž a lymfodrenáž během enzymatické terapie

součástí enzymové terapie je relaxační masáž celého těla (od krční páteře po chodidla) na specializovaném masážním lůžku, které používají zdravotnická i rehabilitační centra. Během ní se uvolní svalstvo spolu s měkkými tkáněmi, zejména na obou stranách páteře a aktivně se podpoří krevní oběh pomocí infračerveného záření, které rozšiřuje kapiláry. V rámci masážního programu je zahrnuta i lymfodrenáž, která urychluje tok lymfy podporující látkovou výměnu organismu. Odpadní látky se tím z těla vyplavují rychleji, protože nedochází k jejich hromadění.

Ukázky

U enzymové terapie se vyvolaný plazmatický efekt ( červené žilky ) během několika minut vytratí. Během tohoto procesu se rozpouští odumřelé kožní buňky, probíhá stimulace lymfatického a cévního systému a vyplavuje se do pokožky nová krev, kyslík a živiny.

Ceník kosmetických služeb

*ceny jsou již zobrazeny se slevou na první návštěvu

Kosmetika DMK (procedúra cca 100 - 120 min.)

* součástí enzymatické terapie je masáž + lymfodrenáž v specializovaném masážním lůžku

Kosmetika s masáží

Ceník je platný od 6.9.2021. Ceny se odvíjí skutečné potřeby materiálu, zvolených technik a mohou být upraveny